Yeni Yorum Gönder 
 
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
AKP'ye seks kasedi uyarısı!
11-30-2013, 07:05 PM
Yorum: #1
AKP'ye seks kasedi uyarısı!
AKP-Cemaat savaşında medyaya AKP'li yöneticilerin seks kasetlerinin servis edileceği iddiaları damgasını vurmuştu. Sözcü Gazetesi ve Aydınlık Gazetesi kendilerine seks kasedi geldiğini ancak yayınlamayacaklarını duyurmuştu. Sözcü Gazetesinin usta köşe yazarı Emin Çölaşan konuyu kendi köşe yazısında duyurmuştu. Medya AKP'li yöneticilerin seks kaset ile çalkalanırken Muhafazar kesimde bir çok gazete ve televizyonda çalışan Fehmi Koru bugünkü yazısında AKP'li yöneticilere 'mahrem' uyarında bulundu.

Teknolojinin geliştiğini belirten Fehmi Koru (…) Kimseyi suçlamadan önce, dünyada şu sıralar en fazla tartışılan konuya yakından bakmayı tavsiye ederim: ‘Snowden belgeleri’bütün yazışmaları, elektronik postaları, telefon görüşmelerini, en mahrem ortamlardaki konuşmaları devletlerin izlediğini açığa vurdu. Belgeler ABD’nin bunu yaptığını gösterse bile, hemen her ülkenin istihbaratçıları bu faaliyetin yerine gelmesinde birbirlerine yardımcı oluyorlar... Bilinen bu.

İyi bilinmeyen, dinlemeler ile elde edilen bilgilerin nasıl kullanıldığıdır... Bir ‘mahrem’ konuda bilgi sahibi olunduğunda o konuyla ilgili belgeye ulaşmak da kolaylaşır.

Teknoloji, iktidarların başkalarıyla ilgili bilgi sahibi olmasını kolaylaştırdığı gibi, onlarla ilgili bilgilere ulaşmayı da mümkün kılıyor...

Yaşanan olaylar Ak Parti’nin bu alanda zorlanacağına işaret ediyor...

Her kıssanın bir hissesi, her yazının bir amacı vardır. Bu yazının amacı, sadece Ak Parti kurmaylarını değil, siyaset alanı içinde yer alan herkesi biraz daha dikkatli olmaya davet etmektir...” (BCE)

sansürsüz haber

Alevi forum,alevi köyleri,alevi türküleri,alevi ünlüler,alevi sözleri,alevilik nedir,alevi nedir
Web Sitesini Ziyaret Et Tüm Mesajlarına Bak
Alıntı ile Cevapla
Yeni Yorum Gönder 


[-]
 ()
Facebook Twitter Linkedin Digg Delicious

Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi