Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

15 Haziran’da Doğan Güneşimiz Pir Zöhre Ana
#1

⭐Batın’dan Zahire Hakkın bir lütfu olarak karanlık dünyamızı aydınlatmak ve yol göstermek için gelen, hükmü büyük, şanı yüce Pir Zöhre Ana’mızın doğum gününü tüm sevenleri adına kutluyoruz.

⭐Pirimiz Zöhre Ana; Haktan alıp Halka veren, can gözü açılan bir Mürşit olarak kerametleriyle, gösterdiği mucizelerle, dilek, murat, şifa kapısı olarak tüm yaşamını insanlığa adadı.

⭐Pir Zöhre Ana’mızın hayatı boyunca bizlere gösterdiği sevgi, merhamet ve anlayış, bizler için birer kılavuz, birer yaşam rehberi olmuştur. O’nun varlığı, bizler için büyük bir nimettir ve onun bu dünyaya teşrifi, bizim için en büyük kutlamayı hak eden olaylardan biridir.

⭐Bu özel günde, Pir Zöhre Ana’mıza olan sevgi ve saygımızı bir kez daha ifade etmek, onun öğretilerine olan bağlılığımızı yenilemek istiyoruz. Pir Zöhre Ana’mızın ışığı yolumuzu aydınlatsın ve bizleri her daim doğru yolda tutsun. ?

İki Cihanın Işığı, Pir Zöhre Ana’mızın yüce postuna aşk ile niyaz ediyor; Sevgi, Saygı ve Minnetle doğum gününü tüm insanlık adına kutluyoruz. ???

https://zohreana.com/15-haziranda-dogan-gunesimiz/

#pirzöhreana #hzali #12imam #ehlibeyt

[Resim: dnykyl7.jpg]

Alevi forum,alevi köyleri,alevi türküleri,alevi ünlüler,alevi sözleri,alevilik nedir,alevi nedir
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular / Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Son Yorum Yazar: çerağ
11-24-2015, 09:26 PM

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi